איך השירות עובד

שירותי הטלפוניה של Voicenter Cloud מבוססים על רשת האינטרנט, כאשר כל שלוחה של המרכזייה הטלפונית נרשמת באופן אוטומטי מול ענן הטלפוניה הגלובאלי של Voicenter. כל שלוחה מהווה ל"נקודת קצה" של המרכזייה המשרדית, כאשר ישנן שלוש תצורות של שלוחות - טלפון IP שולחני, מחשב או SmartPhone. 

חיבור מכשיר טלפון IP שולחני

בכל מכשיר טלפון IP ישנה כניסה לכבל רשת אינטרנט, המתחבר אל כל נקודת רשת אינטרנט סטנדרטית (RJ-45). כך, בקלות מרבית, ניתן לחבר את מכשיר הטלפון אל נקודת רשת האינטרנט הקימת במשרד, והרישום של הטלפון והשלוחה יתבצע באופן אוטומטי. כמו כן, ניתן לשנות, להזיז ולהעתיק את מיקומו הפיסי של מכשיר הטלפון, ולהתחבר אל ענן הטלפוניה של Voicenter מכל נקודת רשת בארץ ובעולם.

מה אני עושה אם יש לי רק נקודת רשת אחת המשמשת היום את המחשב שלי?

כל אחד ממכשירי טלפון ה-IP שמסופקים ע"י Voicenter, מאפשרים לבצע שרשור של חיבור האינטרנט בין הטלפון למחשב - בכל טלפון יש כניסה לשקע רשת אינטרנט (כפי שצוין מעלה) ובמקביל יש יציאה לכבל רשת אינטרנט שמהווה Bridge עבור המחשב. במצב בו יש רק נקודת רשת את שמשמשת את המחשב ואת הטלפון, החיבור יהיה בתצורה הבאה:

המחשב מחובר לטלפון >> הטלפון מחובר לנקודת רשת האינטרנט (הטלפון משרשר את חיבור האינטרנט בין נקודת הרשת לבין המחשב).

 

רישום שלוחה המותקנת על המחשב האישי

ניתן כאמור להתקין שלוחה של המרכזייה על כל מחשב נייד או נייח (PC או MAC) הנקראת שלוחת Soft Phone, כאשר החיבור לרשת האינטרנט זהה לחיבור של טלפון IP שולחני, כלומר, חיבור לכל נקודת רשת אינטרנט סטנדרטית. באמצעות התקנה פשוטה ומיידית של תוכנת Voicenter למחשב, ניתן להנות משלוחה של המרכזייה על כל מחשב, ולהנות מכלל התכונות המתקדמות של המרכזייה המשרדית. חשוב לזכור כי יש לחבר מיקרופון ואוזניות למחשב (ללא דרישות מיוחדות - חיבור USB או כל חיבור סטנדרטי אחר).

על המחשב להיות מחובר לרשת האינטרנט, ועם התקנת התוכנה של Voicenter, שלוחת ה- Soft Phone שלך תבצע רישום אוטומטי אל ענן הטלפוניה של Voicenter.

באמצעות שלוחת Soft Phone המותקנת על המחשב האישי שלך, תוכל להיות זמין בשלוחה המשרדית שלך מכל מקום בעולם.

 

רישום שלוחה המותקנת על - Smart Phone שלך

Voicenter Cloud מאפשרת לך להתקין את אפליקציית Voicenter לנייד (כל Iphone או Android) ישירות מה- App Store או מה- Google Market, ולהנות משלוחה של המרכזייה אצלך בנייד.

באמצעות חיבור לרשת אינטרנט של ה- Smart Phone שלך (חיבור WiFi), תוכל להוציא ולקבל שיחות בדיוק כמו בשלוחה המשרדית שלך, ניתן יהיה להעביר לך שיחות, לדבר איתך בחינם (כלל השיחות הפנימיות במרכזיית Voicenter הינן בחינם) ולהנות מכלל ההגדרות והתכונות של השלוחה המשרדית שלך, גם בנייד, מכל מקום בעולם.

לאחר התקנת האפליקציה של Voicenter, השלוחה בנייד שלך תבצע רישום אוטומטי אל ענן הטלפוניה של Voicenter, ותוכל להתחיל להשתמש בשלוחה המשרדית שלך על גבי ה- Smart Phone.

 

יתרונות הענן המבוזר ברישום שלוחות המרכזייה

מודל הענן הגלובאלי של Voicenter מאפשר ביזור של השלוחות בכל מקום בארץ ובעולם, כך שכל שלוחה נרשמת באופן אוטומטי מול ענן הטלפוניה של Voicenter, בהתאם ל- Data Center הקרוב והזמין ביותר אליה. כך, תוכל לחבר סניפים מבוזרים, צוותים מרוחקים ועובדים מהבית מכל מקום בעולם, תחת מרכזייה ארגונית אחת.

היתרון המשמעותי במודל הענן של Voicenter, הוא שכל שלוחה נרשמת באופן עצמאי, כלומר, אין חיבור פיסי או וירטואלי בין השלוחות, אלא החיבור מתבצע בענן הטלפוניה של Voicenter. כך, אם יש לך במשרד הפסקת חשמל (לדוגמא), התקלה לא תפריע לפעילות הרציפה ל שאר שלוחות המרכזייה שלך הנמצאות במקומות שונים בארץ או בעולם. כמו כן, במידה ואתה נמצא בניו יורק, השלוחה שלך (בכל אחת מהתצורות) תרשם ישירות מול ה- Data Center שלנו הממוקמם בניו יורק, והשיחה לא תעבור דרך שרתי הטלפוניה הנמצאים בישראל.

 

תרשים החיבור של שלוחות המרכזייה אל ענן הטלפוניה של Voicenter

לפניך תרשים כללי המציג את הטופולוגיה של רישום השלוחות של המרכזייה מול ענן הטלפוניה של Voicenter:

Howitswork