גיבוי הקלטות על התקן חיצוני

  1. הורידו את התוכנה uGet Download Manager מכאן (ההורדה תתחיל אוטומטית). בסיום ההורדה יתקבל קובץ מכווץ עם סיומת לא מוכרת (אלא אם כבר הותקנה תוכנת 7Zip בעבר).
  2. לצורך פתיחת קובץ ההפעלה של uGet Download Manager יש להשתמש בתוכנת 7Zip. במידה והתוכנה 7Zip לא הותקנה בעבר, הורידו אותה מכאן והתקינו אותה על ידי מעקב אחר הוראות ההתקנה הפשוטות אשר יופיע לאחר פתיחת קובץ ההתקנה.
  3. לאחר התקנת התוכנה 7-Zip, ילחצו עם הלחצן הימני של העכבר על הקובץ על uget-2.0.8-win32+gtk3 ובחרו את האפשרות "\Extract to "uget-2.0.8-win32+gtk3 (שם הקובץ יכול להשתנות מעט).
  4. קבצי ההפעלה של uGet Download Manager יופיעו בתיקייה החדשה שנוצרה, פתחו את התיקייה, היכנסו ל- bin והפעילו את קובץ ההפעלה של התוכנה - uget.exe (יכול להיות שיופיע השם uget בלבד).

התקנת תוכנת גיבוי שיחות

  1. עברו לדף פירוט שיחות בממשק הניהול CPanel, ויצאו את רשימת השיחות עבורן תרצו לשמור את ההקלטות על ידי סינון טווח התאריכים הרצוי ולחיצה על הורדת קובץ CSV של תוצאת החיפוש.

הורדת קובץ CSV

  1. לאחר הורדת הקובץ, פתחו את קובץ ה-CSV, לסמנו את כל השורות בעמודת "הקלטה" ולחצו על Ctrl+C להעתקת הרשומות.

העתקת רשומות

  1. מנהל ההורדות uGet יזהה את הקישורים שהועתקו ויציע להוסיפם לרשימת ההורדות.
  2. לחצו על Mark All בחלון שנפתח בכדי לסמן את כל הקישורים ולחצו על OK לאישור – התוכנה תחל בהורדת הקבצים שנבחרו.

אישור הורדת הקבצים

  1. במידה וחלון זה לא נפתח אוטומטית, לחצו על File בפינה השמאלית העליונה של מנהל ההורדות uGet, בחרו בתת התפריט Batch Downloads ובאפשרות Clipboard batch.
  2. בחלון שנפתח בחרו Mark All בכדי לסמן את כל הקישורים, ולאחר מכן לחצו על OK לאישור.