שלוחה טלפונית

גישה לכל הפונקציונליות הנדרשת כדי להיות יעיל מכל מכשיר!
preloader
הרחיבו את יכולות החומרה שלכם!

האנשים שמאחורי הטלפון, הוצאה וקבלת שיחות - הם ללא ספק לב ליבו של כל עסק. מדוע להגביל את הביצועים שלהם או את זמינות הטלפון המרבית, עם חומרה, כאשר אתם יכולים לקבל את כל מה שטלפון יכול להציע ויותר מכך, בכל מכשיר?

 

הכירו את השלוחה הטלפונית של Voicenter, אלמנט של אוטומציה שהופך כל מכשיר לטלפון עסקי רב עוצמה ברגע. מחשב או מחשב נייד, טלפון נייד, טלפון IP? זה לא משנה. השירות מבוסס הענן שלנו יכול לשפר כל מכשיר ללא כל מאמץ מהצד שלכם!  

יתרונות שימוש בשירות

גמישות משאבים

חווים צמיחה מהירה או מחפשים להרחיב צוות מסוים כדי להרוויח יותר בטווח הארוך? נהדר! חדש לגמרי או אלה ששירתו אותך היטב עד כה, אנחנו שם בשבילכם, תומכים בחומרה שלכם.

  • התקנת שלוחה במחשב נייד או במחשב היא פשוטו כמשמעו כל מה שנדרש כדי לקבל עובד חדש והפעלתו. 
  • הודות לשירות הסנכרון האוטומטי שלנו, אין צורך לערב את צוות ה-IT. פשוט לחבר את המכשיר, להזין בממשק הניהול מספר הגדרות והעובדים שלכם יהיו מוכנים לפעולה ברגע!
  • החומרה שלכם, או חדשה לגמרי או זו שמשרתת אתכם היטב, נתמכת ב-100%. אין צורך לשדרג אלא אם כן תבחרו לעשות זאת. וגם אז, הצוות שלכם לא יאבד את היכולת שלהם להוציא ולקבל שיחות אפילו לשנייה!
גמישות משאבים

ניידות

לאחרונה, בעקבות הקורונה שנכנסה לחיינו, חווינו דוגמא מצוינת לצורך בניידות. אם הייתם מקבלים שקל על כל פעם שהייתם צריכים גישה לתכונות המרכזייה לצורך המשימות שאתם חייבים לבצע תוך כדי תנועה, כנראה שהייתם מרוויחים הרבה כסף.

הודות ל-Voicenter, אתם כבר לא קשורים לשולחן במשרד. ליהנות מהגמישות של עבודה מכל מקום פשוטו כמשמעו, כל עוד יש חיבור אינטרנט אמין. לעולם לא תפספסו את הגישה לתכונה הדרושה לכם מכיוון שעדיין תעבדו בהתאם להגדרות החשבון שלכם בענן הטלפוניה. האלגוריתמים החדישים ביותר שלנו של אימות ומנגנוני הצפנה חזקים יוודאו שהנתונים מוגנים בטלפון שלכם כפי שהם מוגנים בסביבה משרדית מנוהלת היטב.

בנוסף לכך, תיהנו מאותה רמת ניהול הודות לכל פונקציונליות הסטטוסים השונים שלנו כמו כל אחד בצוות שלכם הוא מסוגל לשנות את הסטטוס הנוכחי שלהם לארוחת צהרים, תדריך, הכשרה, ועוד - גם אם הם ניידים! 

ניידות טלפונית

שירות לקוחות טוב יותר

פונקציונליות מתקדמת של ניהול נוכחות ואינטגרציות מותאמות אישית עם מערכות הבינה העסקית שלכם, מעניקות לצוות כל כלי הדרוש לו כדי להבטיח חוויית לקוח מעולה: פנייה למתקשרים בשמם הפרטי, ניתוב השיחה לצוות הרלוונטי, וידיעה בדיוק מי זמין לעזור בכל בקשה - כל זה זמין מכל מכשיר, משלוחה המוגדרת על גבי מחשב  ועד טלפון IP. 

שירות לקוחות טוב יותר

מה על השולחן?

preloader

מספר סיבות שכל טלפון עסקי חולם להפוך לשלוחה שלנו יום אחד:

  • גמישות: התקנת שלוחה במחשב נישא או במחשב היא פשוטו כמשמעו כל מה שנדרש כדי להפעיל עובד חדש.
  • חיבור פשוט (Plug-N-Play): אין צורך לערב את צוות ה- IT הודות לשירות הסנכרון האוטומטי שלנו. פשוט חברו את המכשיר, מספר הגדרות פשוטות והעובדים שלכם יהיו מוכנים לפעולה!
  • BYD -  (הבא מכשיר משלך): אין סיבה להוציא כסף על טלפון חדש כאשר באפשרותכם לשדרג את החומרה שכבר יש לכם. כל המכשירים שלכם - אפילו דגמים ישנים יותר של טלפונים התואמים לפרוטוקול SIP - ניתנים לשימוש במרכזיית Voicenter. 
  • זמינות: הצוותים שלכם יכולים לעבוד מכל מקום מבלי לדאוג לחיבור למערכת או כניסה לחשבון.
  • שקיפות: למנהלים שלכם תהיה גישה לניהול צוות העובדים, בזמן שהצוות יכול לשתף פעולה טוב יותר על-ידי ידיעה מי נכנס, אינו זמין, בהפסקה ניהולית או נהנה מארוחת צהריים. 
  • טלפוניה מתקדמת: התחברו למערכת ניהול מוקדים בעזרת הטלפון מבלי שתאלצו להיפרד מסכום נכבד של כסף. שפרו את היעילות העסקית עם תכונות כגון: השתקה, החזק, נא לא להפריע (DND), מיזוג שיחות, העברת שיחות ועוד.
  • התאמה אישית: הצוותים שלכם יזהו מי מתקשר אליהם עוד לפני המענה לשיחה. בהתבסס על ה- CRM, ה- ERP או כל מערכת בינה אחרת, הם יידעו גם הם מדוע. תארו לעצמכם את האפקט שזה יצור אצל הלקוח - WOW!

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים