סלולר

לעסקים

בענן ללא גבולות

Preview

מעולם לא היה פשוט ויעיל יותר להפוך שלוחות סלולריות להיות חלק מהמרכזייה והמוקד מהמתקדמים בארץ ובעולם

3 סיבות טובות לבחור Voicenter

Professional

פלטפורמה מאוחדת שמתאימה את עצמה בדיוק לצרכים העסקיים.

Smart

הפכו את התקשורת עם הלקוחות לחכמה באמצעות הטכנולוגיה עדכנית ביותר.

Simple

פשוט לבחור חכם ולחבר את העסק לשירותי טלפוניה מתקדמים בענן!

לראשונה בעולם - סלולרי בענן לעסקים!

פתרון ייחודי שישאיר אתכם מחוברים לארגון בכל זמן ומכל מקום

הסלולר לעסקים הוא בעצם חיבור בין המערכות המתקדמות של Voicenter בעולם המרכזיות בענן לבין מערכת המתגים של מספר חברות סלולריות. החיבור החכם וייחודי הופך את מכשיר העובד שנמצא בשטח לחלק בלתי נפרד ממערך הטלפוניה הארגוני ומאפשר מעבר לשימוש הבסיסי של שיחה בין שני צדדים, ניהול תשומות ותפוקות לרבות ניתוח מדדי שירות ומכירה בזמן אמת.

אשה מחייכת למסך הטלפון שלה עם שימוש בשירות הסלולרי לעסקים של Voicenter

יתרונות

הטמעה פשוט ומהירה

היתרון העיקרי של הסלולר לעסקים בא לידי ביטוי בקלות ובפשטות בחיבור לשירות - חיבור פשוט של כרטיס SIM לטלפון הנייד ואתם מחוברים לטלפוניה בענן.

אין צורך בתשתית

החיבור של השלוחה הסלולרית עם המרכזייה בענן אינה דורשת תשתית אינטרנט וספק אלא נשענת על החיבור ישיר מול האנטנות מפעיל הסלולרי.

זמינות מכל מקום

אותם השירותים בענן שאי אפשר להתפשר עליהם כעת ללא תלות בתשתית אינטרנט או במיקום הפיזי של משתמש הקצה מאפשר חיבור לפעילות הארגונית מכל מקום.

שימוש בציוד קיים

יש לכם טלפון סלולרי? בעצם, למי אין. חברו את ה-SIM לטלפון וחסכו בעלויות של רכישת חומרה ייעודית לטובת חיבור משתמשים למרכזייה בענן.

מידע על פתרון

הסלולר לעסקים הוא בעצם חיבור בין המערכות המתקדמות של Voicenter בעולם המרכזיות בענן לבין מערכת המתגים של מספר חברות סלולריות.

הסלולר לעסקים הינו פתרון חכם וייחודי אשר הופך את מכשיר העובד שנמצא בשטח או בבית (באמצעות חיבור SIM בלבד) לחלק בלתי נפרד ממערך הטלפוניה הארגוני ומאפשר מעבר לשימוש הבסיסי של שיחה בין שני צדדים תכונות שאינן ניתנות ליישום בקו רגיל. מעבר לכך, החיבור של הטלפון הסלולרי יחד עם המרכזייה הארגונית מאפשר ניהול של כלל שירותי התקשורת בארגון במקום אחד.

מידע על פתרון
הקלטה ואחסון שיחות
כלל השיחות העסקיות מוקלטות באופן אוטומטי בכל סוגי הטלפונים וללא צורך בחיבור לאפליקציה. אחסון השיחות מתבצע במערכת מאובטחת בענן (או בשרת אחסון משלכם) וניתן לגשת בקלות לכלל הקלטות השיחה דרך ממשק פירוט השיחות הארגוני. בנוסף לכך, ניתן לחסום הקלטות ליעדים ספציפיים כך שניתן לשמור על פרטיותו של העובד המשתמש בטלפון גם לצרכיו האישיים.
הקלטה ואחסון שיחות בסלולרי
ניטור השלוחה הסלולרית
באמצעות נתוני פעילות השלוחה הסלולרית תוכלו לנטר את פעילות העובדים בזמן אמת, להפיק דוחות ולשפר את הפעילות החוץ משרדית. המידע נגיש באופן אינטואיטיבי בממשק המוניטור ונתוני זמן אמת לטובת מדידה ובקרה כחלק בלתי נפרד ממערך הטלפוניה הארגוני.
ניטור השלוחה הסלולרית
שירותי מספור סלולריים
הידעתם? מחקרים מראים כי אחוזי המענה בשיחה נכנסת ממספר סלולרי גבוהים בכ-80% מאחוזי המענה לשיחה ממספר נייח. אנו ב-Voicenter מציעים אפשרות לרכישת מספרים סלולריים לשימוש בשלוחה סלולרית או שלוחה נייחת כדי להציגם כמספר מזוהה בשיחות יוצאות ולנתב אותם בשיחות נכנסות לאן שתחפצו.
שירותי מספור סלולריים
מזהה דינאמי בסלולרי
הצגת מספרי טלפון שונים בשיחות יוצאות מהשלוחה הסלולרית בהתאם ליעד או על פי הגדרה מותאמת אישית.
מזהה דינאמי בסלולרי
טלפון סלולרי שולחני
טלפון סלולרי שולחני אידיאלי לשימוש בסניפים מרובים, עבודה מהבית או מכל משרד המבקש לחבר את המרכזייה בענן בקלות וללא תלות בתשתית האינטרנט. ב-Voicenter נוכל להציע מגוון טלפונים סלולריים שולחני (GSM נייח) או אלחוטיים המופעלים באמצעות SIM.
טלפון סלולרי שולחני
ניתוב שיחות (IVR) מותאם אישית
שמרו על זמינות גבוהה על ידי ניתוב השיחות הנכנסות למספר הסלולרי, למספר שלוחות במקביל, לפי זמנים, באין מענה או למספר אחר. במהלך ניתוב השיחה, תוכלו לקדם את המסרים השיווקיים או להנעים את זמן ההמתנה למענה.
ניתוב שיחות (IVR) מותאם אישית בסלולרי
אינטגרציה למערכת המידע הארגונית
הסלולר לעסקים מאפשר חיבור מלא בין השלוחה הסלולרית למערכת ניהול הלקוחות בעבודה מול מחשב. בעזרת התממשקות למערכת המידע ניתן לחייג בלחיצה, להקפיץ את כרטיס הלקוח בשיחה נכנסת, לתעד את פרטי השיחה באופן אוטומטי בכרטיס הלקוח (כולל קישור להקלטה) ועוד יכולות רבות ומגוונות שיגדילו ערך ללקוח וישפרו תפוקות עסקיות.
אינטגרציה למערכת המידע הארגונית עם שלוחה סלולרית
מגוון חבילות
לרשותכם עומדות מגוון חבילות של סלולר לעסקים המתאימות לכל סוג של פעילות עסקית. החבילות כוללות חיבור למגוון שירותי מרכזייה בענן, גלישה ושיחות והודעות SMS לישראל ללא הגבלה.
מגוון חבילות של פתרון סלולר

לקוחות ממליצים

אז למה לבחור ב-Voicenter? לאור שלוש סיבות עיקריות: חדשנות, יכולת להוציא לפועל בצורה מידית ומקצוענות.

המלצה של חברת Gett
ליאת פורת
מנהלת חווית לקוח, חברת Gett

Voicenter מובילה בתחום השרות. כל החברה החל מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים מסורים לתוצאה, שהיא הצלחה.

המלצה של חברת הכוורת
חיים כדורי
מנכ”ל ובעלים, הכוורת

תמיכה מעולה, שירות מצוין ובזכות יעילות המערכת שלהם המכירות שלנו השתפרו ב-15% בשנה האחרונה.

המלצה של חברת WINWIN מבית ידיעות אחרונות
אושרה לוי
סמנכ"לית שיווק ומכירות, WIN WIN

כחברה דינאמית וחדשנית, הפתרון שהוטמע ע"י Voicenter מספק מענה מדויק לצרכים שלנו, ומאפשר לנהל ולייעל תהליכים עסקיים בצורה אופטימלית.

  המלצה של סוכנות הביטוח קלי
אמיר הרוש
סמנכ"ל טכנולוגיות, קלי
בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים