אינטגרציה של Voicenter עם Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 לקוחות 
תוכלו למצות את כל סט הכלים שמערכת המידע שלכם מאפשרת ביחד עם פתרון תקשורת מבית Voicenter 
באמצעות אינטגרציה חכמה וקלה להטמעה

ארגונך יכול לשדרג את יעילותו, לקדם תקשורת חכמה ולספק שירות מעולה ללקוחות על ידי השילוב החכם של Microsoft Dynamics 365 ו-Voicenter. הוסיפו תהליכים אוטומטיים, תספקו שירות מתקדם יותר ללקוחות על ידי הניצול שני מערכות משולבות. הגדילו את התפוקות העסקיות וחזקו את קשרי הלקוחות עם שילוב התממשקות דינמית העונה לצרכי הארגון שלכם

הצצה לשירותים הנמכרים ביותר שלנו

מגוון רחב של כלי אוטומציה ואינטגרציה עבור כל ארגון וכל פעילות עסקית

חיוג בלחיצה

חיוג בלחיצה מאפשר לעובדים שלכם להתקשר אל הלקוחות בצורה פשוטה ויעילה - פשוט לחצו על מספר הטלפון של הלקוח מתוך תיק הלקוח והתחילו לשוחח תוך רגעים ספורים. חיסכון בזמן הוא מרכיב הכרחי לכל ארגון מתקדם ובאמצעות מנגנון זה תוכלו גם למנוע את הטרחה של העובדים בחיוג ידני או טעויות חיוג אשר גוזלות זמן יקר כדי לאפשר לעובדים שלכם חווית שימוש טובה יותר במערכת.

הקפצת תיק לקוח בכל שיחה

באמצעות הקפצת תיק הלקוח לפני כל שיחה, תוכלו להפוך את שירות הלקוחות לאישי יותר, מותאם לקוח המקנה לעובדים שלכם כלים אוטומטיים להגדיל את הסיכויים בלטפל בפניית הלקוח במהירות רבה יותר ולדעת את כל הפרטים עוד לפני שעניתם ללקוח.

הטמעת פרטי השיחה בתיק הלקוח

שירות שליחת פרטי השיחה לתיק הלקוח מאפשרת את היכולת לשמור את כל המידע של ההתקשרות עם הלקוחות במקום אחד. מהיום המנהלים והעובדים יחדיו יכולים להינות ממערכת מידע מתקדמת אף יותר בשילוב אינטגרציה עם מערכת הטלפוניה הארגונית.

יתרונות מובהקים של התממשקות אלינו

הגדילו יעילות, שדרגו תהליכי עבודה, וגלו את היתרונות העסקיים ללא טרחה מיותר עם אינטגרציה שלנו עם Monday.com

הטמעה פשוטה

חסכו לכם את הטרחה בכתיבת קוד ופיתוחים מיותרים באמצעות ההטמעה הפשוטה שלנו המבטיחה לכם מעבר חלק ומהיר לפתרון התקשורת העסקי שלנו המותאם בדיוק לצרכים של הארגון שלך.

אוטומציה

הגדירו תהליכי עבודה אוטומטיים אשר יעניקו ללקוחות שלכם שירות חכם ונכון יותר עבורם ומהצד השני אפשרו לעובדים שלכם להתעסק בפניות הרלוונטיות והחשובות באמת.

חיבוריות משנה כללי משחק

על מנת להינות ממוצר ושירות גם בעתיד, Voicenter מבטיחה להמשיך לפתח ולשדרג את ההתממשקות שלה עם חברת Monday.com כדי לענות לכל צורך שיעלה מהשטח. אנו מאמינים כי הלקוחות הם הגורם המכריע כשזה נוגע לשדרוגי מערכות ולכן כל הפיתוחים שלנו נוצרו מדרישות שלכם.
Microsoftlogo
Microsoft Dynamics 365 היא פלטפורמת ניהול לקוחות חכמה הכוללת מגוון של שירותים עסקיים, הכוללת ניהול מערכת מידע (CRM), תפעול עסקי (ERP), ומגוון רחב של כלים עסקיים ואוטומציה. באמצעות שירותי Dynamics 365 מאפשרים לארגונים לארגן, לנהל, ולשפר את פעילותיהם בצורה יעילה יותר. ארגונים המשתמשים בשירותי Dynamics 365 ייהנו מפלטפורמה מאוחדת שמאפשרת ניהול יעיל של לקוחות, תהליכים עסקיים, ותפעול ארגוני. השירות מאפשר יכולות ייעודיות לתחומים שונים ומציע יכולות אנליטיקה ודיווח מתקדמות. האינטגרציה של Dynamics 365 עם שירותי טלפוניה מציעה הזדמנויות נוספות לעסקים. היא מספקת תמיכה בתהליכי עבודה מתקדמים, ומפשטת את פעולות התקשורת היומיומיות. אפשרויות כמו שיחות בלחיצת כפתור יכולות לספק תקשורת יעילה, והתראות מיידיות מציינות מתי מישהו מתקשר. כמו כן, האינטגרציה מוסיפה את נתוני התקשורת אוטומטית למערכת ניהול הלקוחות (CRM), יוצרת ניהול קשר ממוקד ושירות לקוחות יעיל. השילוב בין Dynamics 365 ושירותי הטלפוניה יוצר תחושה של יחידות ויעילות בתהליכי עבודה, ומשפרת את חוויית המשתמש בצורה משמעותית.

לפניכם עוד מגוון רחב של אינטגרציות

אנחנו משקיעים בקישוריות עם כמה שיותר מערכות בו זמנית ומאמינים כי כל ארגון הוא עולם ומלואו עם צרכים עסקיים שונים. לכן הטמענו יותר מ50 אינטגרציות עם חברות שונות בארץ ובעולם
Monday - Voicenter Integration
חבר את מערכת Monday עם פתרונות התקשורת לעסקיים של Voicenter
Salesforce - Voicenter אינטגרציה
Salesforce אינטגרציה עם Voicenter
Zoho - Voicenter integration
Voicenter - Zoho אינטגרציה
Voicenter - Powerlink - Fireberry אינטגרציה
Voicenter - Fireberry - Powerlink אינטגרציה
Zendesk- Voicenter integration
Voicenter - Zendesk אינטגרציה
Freshworks - Voicenter integration
Voicenter - Freshworks אינטגרציה
Voicenter - Arbox - Arbox אינטגרציה
Voicenter -Arbox אינטגרציה
Voicenter - כוורת - כוורת אינטגרציה
Voicenter -כוורת אינטגרציה
Voicenter - Kala - Kala אינטגרציה
Voicenter -Kala אינטגרציה
Connector Center - Voicenter
Voicenter - Connector Center אוטומציה לעסקים
Voicenter - MAKE Integration
MAKE.COM - Voicenter
Voicenter - Zapier
Voicenter - Zapier
Voicenter - Google Storage
Voicenter - Google Storage
Azure - Voicenter Integration
Voicenter - Microsoft Azure
OKTA - Voicenter Integration
Seamless and secure access. Creates frictionless registration and login for your apps.
השאירו פרטים ונציגי המכירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם
לקוח קיים ? מחפשים להשאיר פניה לצוות התמיכה שלנו ? כנסו למרכז התמיכה שלנו בתפריט הניווט בראש העמוד
כמות עובדים
פרטי התקשרות
0722776772
החילזון 5, רמת גן
רשתות חברתיות