דוחות דינמיים מותאמים אישית

שפרו תפוקות עסקיות באמצעות מערכת בינה עסקית מתקדמת שמנגישה את ביצועי הפעילות הטלפונית באופן ידידותי וקל להבנה וניתוח לכל דרגי הניהול.
preloader
מערכת דוחות מתקדמים
אפשרו לארגון לנהל ביעילות את המוקד והתקשורת שלו עם קהל הלקוחות

בסביבת העבודה של ימינו ידע ומידע הם מרכיב כח משמעותי שחייב לעבוד לטובת ניהול יעיל ומאורגן של פעילות המוקד. הבנת הפעילות העסקית דורשת ניתוח מעמיק של כמות עצומה של מידע שעוברת דרך מערכות המרכזייה. כאשר דרגי הניהול עושים שימוש במערכת הדוחות של Voicenter הם חוסכים זמן עבודה יקר באיסוף נתונים והפקת הלקחים. שנים רבות של אפיון הצרכים של כל דרגי הניהול בארגונים שונים והבנת הצרכים של כל אחד מהם הביאה ליצירת מערכת דוחות. לראשונה Voicenter מציעה מערכת בינה עסקית מתקדמת המאפשרת למנהלים לשלוט ולפקח באופן מלא על ביצועי הארגון. קבלת המידע הדרוש בזמן אמת בתצוגה אינטואיטיבית ופשוטה להבנה וניתוח מביאה לתגובות מהירות למציאות המשתנה חדשות לבקרים ולנהל את הפעילות העסקית בצורה מיטבית ומושכלת. אנו מציעים סט דוחות שניתן לעריכה בקלות ולקבל את המידע בתצוגה גרפית כך שמנהלים יכולים להפיק ממנו הרבה מידע במינימום זמן!

ניהול יעיל של המוקד והתקשורת שלו עם קהל הלקוחות

יתרונות שימוש בשירות

משוב איכותי וממוקד

תוך כדי עבודה או בשיחת משוב תקופתית, דוחות השוואתיים העומדים לרשות המנהלים מאפשרים שיקוף והשוואת ביצועים של נציגי המוקד ביחס לעמיתיהם. הנגשת הנתונים לנציגים מהדוחות הבוחנים את הביצועים שלהם לאורך המשמרת ישפכו אור על הנקודות הדורשות שיפור ויביאו לשינוי הרצוי. חזקו את הנציגים המציגים תוצאות גבוהות בעקביות וחדדו את הכישורים הנדרשים אצל נציגים שאינם עומדים בקנה אחד עם יעדי המוקד והארגון.

משוב איכותי וממוקד

הפקת לקחים באמצעות בינה עסקית

מערכת הדוחות שמאגדת כמות עצומה של נתונים, מספקת נקודת מבט היסטורית על הביצועים לפי אגף/ מוקד/צוות/נציג. בעזרת נתונים אלו ניתן לאבחן בקלות את נקודות הכשל בהתנהלות היחידה או בכח אדם כך שהם מהווים בסיס להפקת לקחים מהפעילות השוטפת, הבנה של השינויים הנדרשים ותחילתם של תהליכי ייעול עסקיים ומינוף ההכנסות.

הפקת לקחים באמצעות בינה עסקית

מדידת קמפיינים אפקטיבית

ניהול השיווק מתבטא בשורה התחתונה בכמות הלידים ובאחוזי המרה של מחלקת המכירות. ניהול של קמפיינים דורש תשומת לב לטיב הקמפיין ולשינויים הנדרשים בקמפיין כדי לעמוד ביעדים תוך כדי תנועה. מערכת הדוחות של Voicenter מציגה את האפקטיביות של הקמפיינים ומכירות מוצרים במסך אינטואיטיבי ומאפשרת שליחה של דוחות ברמה יומית, שבועית, חודשית וכו' למנהלים כדי שיוכלו להגיב בזמן ולמנוע בזבוז של תקציב השיווק על קמפיינים לא אפקטיביים.

מדידת קמפיינים אפקטיבית

איך זה עובד?

preloader

קבלו כל נתון שתרצו בלחיצת כפתור. פילוח נתונים מותאם אישית בחיתוך חודשי, רבעוני או שנתי, עבור כל שלוחה במוקד או בחלוקה למחלקות הארגון, מאפשרים ניהול מערכתי ברמת המאקרו ושליפה של כל המידע מתוך ממשק אחד ריכוזי, בקלות ובנוחות.

שיקוף והשוואת ביצועים לפי אגף/ מוקד/צוות/נציג – במהלך כל ההיסטוריה של השימוש במערכת. שעון נוכחות עובדים. דוח תנועות נציג- דוח המאפשר שיפור יעילות הנציגה ובחינה של הביצועים שלו לאורך המשמרת. דוח נתונים לפי קמפיין / לקוח /מוצר וכדומה. הוצאת דוחות מותאמים לפי מוקד/צוות/נציג.

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים