הקלטת שיחות ואחסון

ניהול הקלטות שיחה שלנו המאפשר לאתר ולהאזין לכל שיחה מוקלטת שבוצעה, לספח את המשתמשים שלכם, לשמור על תאימות ולפתור מחלוקות של לקוחות באופן מיידי ויעיל
preloader
ניהול הקלטת שיחות בזמן אמת
קבוצה טובה רק כמו החולייה החלשה ביותר שלה. אז למה ללמד את צוותי המוקד על סמך תיאוריה כאשר ניתן ללמד אותם על ידי דוגמה חיה. השתמשו בשיחות, מצבים ותרחישים אמיתיים כדי ללמד את העובדים שלכם לתקשר באופן שיתאים הן לטון והן לקול של המותג שלך, כמו גם ליעדים העסקיים המשפיעים על השורה התחתונה שלכם.
ניהול הקלטת שיחות בזמן אמת

יתרונות שימוש בשירות

פשטו את תהליך קליטת נציגים למוקד

השתמשו בשיחות בפועל עם לקוחות אמיתיים כדי להכשיר את העובדים החדשים שלכם. עזור להם להבין מה הלקוחות שלכם מחפשים, מהן ההתנגדויות שלהם וכיצד עליהם להתייחס אליהן בצורה היעילה ביותר על ידי הצגת האופן שבו זה נעשה בפועל.
פשטו את תהליך קליטת נציגים למוקד

אמנו את הצוותים שלכם לביצועים ברמה חדשה לגמרי

אף אחד לא נולד מושלם. אבל אנחנו יכולים לרכוש ולשפר מיומנויות עם רמת התרגול הנכונה וחונכות נאותה. צורו את צוות החלומות שלכם על-ידי הקשבה לעבודתם בניתוח הביצועים והדרכים שבהן הם מתמודדים עם מצבים מורכבים, והפכו אותם למכונה גדולה, מרושעת ומוכוונת מטרה המבוססת על נתונים ותובנות שאנו אוספים עבורכם בזמן אמת!
אמנו את הצוותים שלכם לביצועים ברמה חדשה לגמרי

שפרו את חוויית הלקוח

שיחות מוקלטות לא רק מראות נתונים סטטיסטיים ותרשימים עיוורים, הן מציעות תובנות לגבי ביצועי הצוות שלכם וכיצד הוא מתנהל עם אתגרים מורכבים כאשר הוא מתמודד עם לקוחות חשובים או בעייתיים. הכשירו את הצוותים שלכם להציע רמה יוצאת דופן של שירותים בהתבסס על נתונים שנאספו משיחות אמיתיות שהתקיימו!
שפרו את חוויית הלקוח

מתן מענה לחששות האבטחה שלך

preloader
אנחנו כאן כדי לעזור לך למקם את הנתונים שהצוות והלידים שלכם מייצרים באמצעות אחסון מרחוק והממשק הידידותי למשתמש של האפליקציה שלנו. עם זאת, אתם מחליטים על רמת המעורבות שלנו כשמדובר ביומנים מאוחסנים או בשיחות מוקלטות. 
אנו מאפשרים הרשאת "כתיבה בלבד" כברירת מחדל, ומוודאים שכל השיחות שלכם יישארו בינך לבין הנמען. בנוסף לכך, הנתונים שלכם מוצפנים באמצעות אלגוריתמים חדישים הן כאשר הם נכנסים לאחסון והן כאשר אתם שולפים אותם החוצה.

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים

הקלטה ואחסון שיחות - אתם שואלים אנחנו עונים

האם מותר להקליט שיחות?

למה עסקים צריכים הקלטת שיחות בעסק?

למה כדאי לבחור בשירות הקלטת שיחות של Voicenter?