מזהה דינמי

משאיר את הארגון מקומי ומרחיב את הנגישות לשווקים חדשים ללא תלות במיקום הגיאוגרפי
preloader
שפרו את אחוזי המענה בשיחות יוצאות והגדילו את הרווחיות

הגדרות המזהה דינמי מאפשרות לזהות את הארגון שלכם כמקומי כאשר אתם מחייגים ליעד מסוים באופן אוטומטי או לפי בחירה (לפני חיוג ליעד). כך למעשה יעד השיחה מזהה אתכם כמקומיים ואינו חושש לענות לשיחה ממספר שונה מהמדינה/ אזור בו הוא נמצא. בנוסף לכך, מערכת ניתוב השיחות הנכנסות שלנו מבטיחה שתגדירו את ההתנהגות הייעודית שלכם עבור כל אחד מהמספרים שלכם. ניתן להגדיר מעל תריסר פונקציות עבור כל מספר כך שהלקוחות שלכם יוכלו לבצע את כל מה שהם מצפים שיקרה לאחר חיוג חזרה למספרים שלכם.

שפרו את אחוזי המענה בשיחות יוצאות והגדילו את הרווחיות

יתרונות שימוש בשירות

היו מקומיים עבור הלקוחות שלכם!

לא משנה היכן העסק שלכם ממוקם, עם Voicenter הוא דינמי ומאפשר לכם להיות על כל נקודה בגלובוס, לפחות מבחינת הלקוח שיקבל מכם שיחה. ברגע שהוא יזהה על הצג את מזהה השיחה המקומי, אין ספק שהוא ירגיש אתכם בנוח במהלך השיחה כמו החבר מהמילואים.

היו מקומיים עבור הלקוחות שלכם

להיות בחו"ל בקליק

הגדרת שירות המזהה דינמי מבוצע בקלות, כל מה שעליכם לקבוע זה מהו המספר שיוצג (מתוך ספריית המספרים הבינלאומית שלנו) בהתאם לקידומת המדינה או העיר ולהתחיל לחייג.

 

להיות בחו"ל בקליק

תשכחו ממספרים "שרופים"

אנחנו מבטיחים לכם שאחוזי המענה שלכם ישתפרו פלאים ברגע שתשמשו במזהה דינמי רנדומלי. המספרים המזוהים שיוצגו ללקוחות ישתנו כל שיחה מחדש כך שאם המוקד שלכם מוציא המון שיחות  המספרים שלכם יישארו נקיים.

תשכחו ממספרים "שרופים"

איך שירות מזהה דינמי עובד?

preloader

כל מספר שהוקצה לחשבון שלכם עשוי להיות מוגדר בנפרד עבור שיחות יוצאות ושיחות נכנסות. קבעו את המספר המזהה הרלוונטי עבור משתמשים, מחלקות וקמפיינים בנפרד. היכולת להגדיר מספר עבור כל אינטראקציה שיחה הופכת את ניתוח הדוחות לקל, מובן וחוסך לכם זמן עבודה על ניתוח מסובך.

התאמת מספרים לנוכחות העסקית שלך

עם יותר מ-70 מדינות לבחירה, תוכלו להחליט אם העסק שלכם משתמש במספר גיאוגרפי מקומי (לפי עיר ומדינה), במספר לאומי (ברחבי המדינה) או במספר חינם כדי להניע את הלקוחות שלך להתקשר אליכם בחזרה ללא תשלום. אתה יכול לרכוש כמה שיותר מספרים שהעסק שלך דורש.

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים