סרגל נציג

ניהול ותפעול יעיל של מערכת הטלפוניה באמצעות כלי עבודה אפקטיביים
preloader
ניהול המוקד בקלות וביעילות ומכל מקום
עבודה יומיומית באמצעות סרגל נציג מאפשרת לכל הדרגים להתנהל בשקיפות מלאה מול מסך המוניטור, ולמקסם את האפקטיביות בסנכרון נתונים בזמן אמת.

האתגר בניהול נציגים הפך למורכב יותר בשל העובדה שכיום סביבת המוקד משלבת בתוכה גם את הבית. מנהל המוקד נדרש לקבל החלטות בזמן אמת המבוססות על זמינות כח האדם שעומד לרשותו גם אם הנציגים מרוחקים. לצורך כך פתרון סרגל הנציג של Voicenter מאפשר מצד אחד לפשט לנציגים את החיבור למערכת מכל מקום ומצד שני מקנה למנהל המוקד את יכולת השליטה והבקרה. סרגל הנציג המתקדם של Voicenter מאפשר לרכז את פעילות הנציג במקום אחד פשוט ונח לתפעול וכך לספק שירות מהיר ויעיל ללקוחות הארגון. Voicenter שמחה להציע את הכלי האידיאלי לניהול ולהפעלת נציגים מכל מקום עם סרגל כלים אינטראקטיבי המאפשר התממשקות למערכת CRM של הארגון לניהול פשוט וידידותי של צוות המוקד באמצעות מערכת אחת!

סנכרון נתונים בזמן אמת

יתרונות שימוש בשירות

ניהול משאבים אפקטיבי

כל מנהל באשר הוא חייב לדעת מהם המשאבים איתם הוא יכול לבצע את עבודתו ולהגיע ליעדים שהוצבו בפניו. המשאב העיקרי שהועמד לרשות מנהלי המוקד הוא הנציגים. שימוש בסרגל נציג מעביר את כל המידע לממשק זמן-אמת ומספק למנהל מוקד תמונת מצב עדכנית אודות זמינות הנציגים והתפוקות כך שיש בידיו את היכולת לקבל החלטות בהתאם לעומסי המוקד בכל רגע נתון.

ניהול משאבים אפקטיבי

סביבת עבודה אחודה ויעילה

נציגים רבים מלינים על עבודה מסורבלת כאשר הם נדרשים להפעיל מספר רב של ממשקים במהלך יום העבודה. Voicenter מספקת סרגל נציג מתקדם המשלב תכונות טלפוניה וכלים לניהול המוקד. אינטגרציה קלה למימוש עם מערכת המידע הארגונית יוצרת סביבת עבודה אחודה ויעילה המאפשרת תפעול של מספר מערכות במקביל מתוך מערכת אחת בלבד.

סביבת עבודה אחודה ויעילה

איך זה עובד?

preloader

סביבת עבודה אחודה הנותנת מענה יעיל לפעילות הנציגים ומשפרת את חווית הלקוח. חיבור באמצעות SSO למערכות הליבה של הארגון, חיוג בלחיצה ישירות מהמחשב, הקפצת כרטיס לקוח מתוך ה-CRM בשיחה נכנסת, שינוי סטטוס זמינות ושיקוף כל מדדי היעילות ונתוני זמן אמת מצטברים למנהל המוקד. נציג או מנהל מוקד? ברגע שתתחילו להשתמש בסרגל נציג של Voicenter לא תבינו איך הצלחתם לעבוד בלעדיו.

מהן היכולות של הסרגל נציג?

1. חיבור מלא לשלוחה טלפונית באמצעות שלוחת IP באתר פיזי ו/או באתר מרוחק.

2. הגדרת מצבי אי-זמינות מותאמים (הפסקות מותאמות אישית ו-"זמני ניירת").

3. ביצוע כלל פעולות ההתקשרות (חיוג, ועידה, העברה, חייגן ועוד).

4. מידע בזמן אמת אודות שיחה פעילה והמתנה בתורים.

5. מידע מותאם אישית ברמת נציג- מדדי יעילות ונתוני זמן אמת מצטברים.

6. התממשקות למערכות הליבה של הארגון- הקפצת מסך CRM והצגת פרטי הלקוח בסרגל SSO, להתחברות מהירה, ספר טלפונים ארגוני.

7. לוג שיחות נכנסות ויוצאות, לרבות אפשרות לחיוג ישיר.

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים