Voicenter >> תקשורת ארגונית טובה

בעולם העסקי מרובה-ערוצי-התקשורת, ארגונים בוחרים כיצד לתקשר עם קהל הלקוחות, ועדיין, אין ולא יהיה תחליף לקול האנושי - לשיחה פשוטה וישירה בין אנשים.

אם אפשר לקבל ולשלוח אי-מיילים מכל מקום בעולם, חייב להיות אפשרי גם לקבל ולהוציא שיחות עסקיות - בלי קשר למיקום הגיאוגרפי של המשרדים שלך. אם אפשר להעלות קבצים במחשב ולהוריד אותם בסמארטפון, חייב להיות אפשרי גם להקים או לצמצם שלוחות בלחיצת כפתור – בלי להקצות חומרה ייעודית ויקרה.

הרי מעל הכל, תקשורת מיועדת לחבר בין אנשים. בכל זמן, בכל שפה, בכל מקום. גם בארגון שלך - לכל אחד התפקיד שלו, המקום שלו, השפה המקצועית שלו - למרות שהצרכים שלכם שונים, עליכם לקיים תקשורת אחידה.

זו מהות טכנולוגיית הענן של Voicenter: 

מערכת תקשורת בה כל אחד ממשתמשי הקצה בארגון, על צרכיו המגוונים והמשתנים, עושה שימוש בפתרון שמותאם לתפקידו, הפרט והארגון הופכים אחד; הרמוני ופרודוקטיבי. אלא שעד היום, הטכנולוגיה עליה מבוססות מרכזיות-על חכמות ומוקדים טלפוניים משוכללים, נחשבה נחלתם של ארגוני ענק בלבד.

לא עוד.  

אנחנו מאמינים שפתרון תקשורת גמיש ומותאם אישית, בטכנולוגיית ענן, לא חייב להישאר גבוה בשמיים. המטרה וההצלחה שלנו ב Voicenter היא הנגשת הטכנולוגיה לגובה העיניים, באופן בו כל אחד יכול.

ענן התקשורת שלנו דואג לחיבור מוצלח בין האנשים שהם הלקוחות שלך - לאנשים שהם חברי הארגון שלך, מתוך הבנה שבני אדם בנויים למערכות יחסים; בכל זמן, בכל מקום, בכל דרך.

3 עובדות טכנולוגיות שאולי לא ידעת עלינו

 1. ענן הטלפוניה שלנו הוא הראשון והיחיד בישראל שכולל חמישה Data Centers (חוות שרתים) נפרדים הממוקמים בישראל, אירופה, ארה"ב, הונג-קונג ואוסטרליה. זה מאפשר לנו לספק שירותי טלפוניה גלובליים באיכות הכי גבוהה, הכוללים מנגנוני DRP ששומרים על רציפות תפעולית.

 2. אנו החברה היחידה בישראל שגם משווקת את שירותי התקשורת, גם מפתחת ומייצרת את הטכנולוגיה בעצמה וגם מחזיקה ברשיון ספק ISP מטעם משרד התקשורת. מחלקת שירות לקוחות ומחלקת תפעול טכני מנצחות על תהליך ההתקנה וההטמעה, ואפשר אפילו לרכוש אצלנו ציוד קצה כמו טלפונים, אוזניות ונתבים מתקדמים. הטכנולוגיה מעניקה ללקוחות שלנו יתרונות עסקיים כמו גמישות ויתירות גבוהים מהרגיל, ובעיקר - שקט נפשי והתנהלות מול גורם אחד בלבד.

 3. מערכת הטלפוניה שלנו וכל ממשקי הניהול, מסכי המוניטור ומחוללי הדוחות הם פרי פיתוח, אפיון ועיצוב שלנו, ואנחנו מקפידים לעשות אותם מאוד ידידותיים כמעט מכל בחינה אפשרית. הודות לערכת API שאנחנו שמחים לחלוק עם כולם, הצלחנו ליצור הטמעות ואינטגרציות ליותר מ 20 מערכות מידע, פלטפורמות CRM ודפדפנים. בונדינג זה חשוב.
 • הגיל הממוצע של עובדי Voicenter הוא 31. הכי צעיר בן 23, הכי בוגרת בת 36.
 • יש בינינו רוכבי אופנועים, מורה לאייקידו, לוחם MMA, צלמים מקצועיים, אספן מטבעות, מדריך טיפוס הרים, מדריכה להתפתחות תינוקות, שחקני כדורסל וכדורגל, בונה טיסנים, מעיף רחפנים, מאפרת מקצועית, 9 אנשים שקוראים תווים וגם כמה רוכבי אופניים מקצועיים.
 • יש לנו עובדים מעכו בצפון ומאשדוד בדרום, שמגיעים יום-יום לת"א בזכות הקירבה שלנו לתחנת הרכבת.
 • 7 מחברי הארגון שלנו מגיעים לעבודה רכובים על אופניים. זמן ההגעה הממוצע למשרד: 17 דקות.
 • כולנו מדברים עברית ואנגלית רהוטות, חלקנו משתמשים גם ברוסית, סינית, ערבית וספרדית כדי לשוחח עם הלקוחות שלנו בכל רחבי העולם.
 • הלקוחות שלנו מתקשרים כל חודש לכ 180 מדינות, ביניהן גם ניו-זילנד, מיאנמר, פיליפינים והרפובליקה הדומניקנית.
 • היעדים המדוברים ביותר הם: ארה"ב, בריטניה, רוסיה וישראל.
 • כל יום חמישי אחה"צ אנחנו מצליחים לאסוף 40 בקבוקי בירה לשימוש חוזר, רובם מתוצרת מקומית של מבשלות בוטיק. אנחנו כמובן מקבלים אותם מלאים ודואגים לרוקן אותם קודם, ממש כשמתחיל סוף השבוע. 
תעודת זהות

שנת הקמה: 2007

חברים בארגון: 70

בעלות: פרטית

מספר חוות שרתים: 5

מיקום פיזי של חוות השרתים: ישראל, אירופה, ארה"ב, הונג-קונג, סינגפור.

פריסת לקוחות: גלובאלית, בכל רחבי העולם

נעים להכיר

ניצן גוטמן

מייסד

שלומי גוטמן

מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות

גולן אשטן

מנכ"ל

עידן שי

סמנכ"ל כספים

עמיחי חדד

מנהל מחלקת מוצר

ערן אמרג'י

מנהל תפעול

דנה סמיק

מנהלת מחלקת שירות לקוחות

יעל מנשרי-אורלי

מעצבת UX UI

נגה בלבן

מנהלת חווית לקוח

רותם שיינס

מנהל מחלקת תמיכה בכירה

אסף כהן

מנהל מחלקת CSM

מורן דקל

ע. סמנכ"ל כספים

כתבו עלינו

     

לעבוד בחברה טובה

העוצמה הארגונית שלנו היא באנשים שבאים כל בוקר לעבוד פה, אלו שחושבים מחוץ לקופסה, אנשים-של-אנשים,
אלו שמבחינתם לעשות 'אקסטרא-מייל' זה הבסיס, פשוט כי אכפת להם.
מצאת את עצמך בין השורות? אותך אנחנו רוצים איתנו!

צפו במשרות